• Aktualia
  • Nadmorski Dwór na kanale youtube Invest Komfortu
  • Aktualia
  • Nadmorski Dwór na kanale youtube Invest Komfortu

Nadmorski Dwór na kanale youtube Invest Komfortu

Invest Komfort, z którym mielismy przyjemność współpracowac przy kilku projektach, poświęcił odcinek swojej serii na YouTubie projektowi Nadmorski Dwór.

Marek Łańcucki, główny projektant i właściciel biura, opowiada w nim o zastosowanych rozwiązaniach architektonicznych i przeprowadza widza przez zakamarki osiedla aktualnie zatopionego już w zieleni.

Botanica najlepszym osiedlem mieszkaniowym według Newsweeka

Botanica Jelitkowo została po raz kolejny doceniona i tym razem znalazła się w zasłużonym gronie najlepszych osiedli mieszkaniowych w Polsce. Jako projektanci cieszymy się z takiego wyróżnienia i gratulujemy pozostałym projektantom. Wśród nich znalazły się takie projekty jak (podawane w kolejności):

Przejdź Przejdź

Botanica Jelitkowo cytowana w Salonie Polityki

Osiedle Botanica zrealizowane we współpracy z deweloperem Invest Komfort znalazło się w gronie osiedli docenianych za ich humanistyczny wymiar i dbałość o kontekst miejsca. Autorka tekstu, Marta Polny, tak pisze o zbiorze założeń wymienianych w artykule:

„Dobra architektura mieszkaniowa nie sprowadza się do funkcjonalności i estetyki. Wymaga wartości dodanych. Przedstawiamy przykłady najciekawszych polskich osiedli, które są przyjazne człowiekowi, sprzyjają relacjom sąsiedzkim, szanują przyrodę i historyczny kontekst. Nie tylko na wizualizacjach.”

Przejdź Przejdź