• Aktualia
  • Dwie nasze inwestycje z tytułem Budowy Roku 2019
  • Aktualia
  • Dwie nasze inwestycje z tytułem Budowy Roku 2019

Dwie nasze inwestycje z tytułem Budowy Roku 2019

Aż dwie nasze realizacje projektowe, obie stworzone we współpracy z Invest Komfort, zostały laureatami nagrody II stopnia Budowa Roku 2019. Była to 30 jubileuszowa gala wręczania nagród, którą zorganizował Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

W kategorii Osiedla mieszkaniowe i budynki mieszkalne o wartości powyżej 40 mln zł nagrodę II stopnia otrzymała Botanica Jelitkowo, czyli nasza flagowa inwestycja, którą jest szeroko doceniana i cytowana w branży konkursów architektonicznych i nie tylko. Osiedle przy Bursztynowej w Gdańsku jest już laureatem takich nagród jak: European Property Award, Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2019 wręczaną przez portal trojmiasto.pl oraz Green Building Awards 2019.

Kolejną, wyróżnioną przez PZITB inwestycją jest Nadmorski Park, który nagrodę II stopnia otrzymał w kategorii „Osiedla mieszkaniowe i budynki mieszkalne o wartości od 25 do 40 mln zł”.

Jury przy ocenie brało pod uwagę takie aspekty jak m.in. lokalizacja, jakość wykonania, użyte materiały i troska o ochronę środowiska.

Botanica Jelitkowo w artykule magazynu Architektura&Biznes

Osiedle mieszkaniowe Botanica, której autorami projektu jesteśmy, została wdzięcznie nazwana „nadmorskim unikatem” i doceniona za wzmacnianie więzi społecznych i dbałość o związek z naturą. Autorka artykułu i rozmówczyni założyciela pracowni Maarte – Marka Łańcuckiego – tak pisze o naszym projekcie:

Przejdź Przejdź

W Architekturze Murator pojawił się artykuł o Botanice

Osiedle Botanica na Jelitkowie w Gdańsku to nasze „oczko w głowie” dlatego cieszymy się, że poświęca się jej co raz to nowsze artykuły w polskiej prasie. Tym razem pojawił się artykuł w Architekturze Murator, którego autorem jest Daniel Załuski i tak pisze o naszej realizacji:

„Osiedle Botanica w Jelitkowie to przestrzeń o wysokim standardzie, w sąsiedztwie plaży, parku Jelitkowskiego oraz parku im. Ronalda Reagana. (…)

Przejdź Przejdź